Приветствую Вас, Гость | RSS | Суббота, 17.11.2018

 

Анкета

для участі в лотереї Green Card DV-2020

 
Зробіть крок назустріч мрії!
 
 

Лотерея DV - 2020 це один з найдоступніших і простіших способів отримання Грін Карти.
 

Щасливчикам не обов'язково мати вищу освіту або бути висококласним фахівцем, учасникові навіть не треба знати англійську мову.
 

Виграти Грін Карту і отримати можливість жити вчитися і працювати в США можна просто заповнивши анкету і зареєструвавши її на сайті Державного департаменту для програми 2020 Diversity Visa. 

Переможців вибирають методом простого відбору за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

Треба просто зробити крок назустріч своїй мрії!

Прими участие DV-2020 и получи Green Card
 
Правила заповнення
 

1. ПІБ — прізвище, ім'я, по батькові/друге ім'я. Напишіть Ваше повне ім'я в строгій відповідності з Вашим закордонним паспортом. 

 2. ДАТА НАРОДЖЕННЯ — день, місяцЬ, рік 

 3. СТАТЬ – чоловіча чи жиноча

 4. МІСТО / НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ НАРОДЖЕННЯ

 5. КРАЇНА НАРОДЖЕННЯ – нинішня назва країни, в якій народився заявник.

 6. СТРАНА РОЖДЕНИЯ, ВИКОРИСТОВУВАНА ДЛЯ УЧАСТІ В DV ПРОГРАМІ - країна народження для участі в DV лотереї зазвичай та, де ви народилися, а не країна, де ви мешкаєте. Якщо ви народилися в країні, уродженці якої не можуть брати участь в DV лотереї, перечитайте інструкції. Не виключено, що ви знайдете можливість для участі в програмі. Для додаткової інформації дивитеся.

 7. ФОТОГРАФІЯ ЗАЯВНИКА. – див. інформацію про вимоги до фотографії. Не забудьте, якщо до Вас це відноситься, включити фотографії чоловіка/дружини і усіх дітей. Див. питання, що "Часто ставляться”

 8. ПОШТОВА АДРЕСА - адресат, номер будинку, вулиця, город/поселок/деревня, район/область/провинция/штат, поштовий код, країна

 9. КРАЇНА ПРОЖИВАННЯ НА МОМЕНТ ПОДАННЯ ЗАЯВКИ 

 10.НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (для заповнення нашої форми, обов'язково)

 11. АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ - необхідно надати адресу електронної пошти, до якої заявник має прямий доступ. Ви НЕ ОТРИМАЄТЕ на цю адресу офіційний лист, що підтверджує виграш. Проте якщо ви виграєте і дасте відповідь на повідомлення про ваш відбір через Entrant Status Check, Державний департамент сповістить вас по електронній пошті про те, що в розділі Entrant Status Check Ви з'явилася інформацію про дату вашої співбесіди. Державний департамент може використати вашу електронну адресу і для інших повідомлень, але тільки не для повідомлення про виграш в лотерею. 

 12. ВКАЖІТЬ НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ ОСВІТИ, ЯКОЇ ВИ ДОСЯГЛИ. Ви повинні вибрати один з десяти пунктів, що відповідає вашій освіті: (1) початкова освіта (тільки), (2) середня школа (без атестата), (3) середня освіта (з атестатом), (4) середня спеціальна освіта, (5) незавершена вища освіта, (6) закінчена вища освіта, (7) послевузовское освіта, (8) ступінь магістра, (9) аспірантура, (10) вчений ступінь (кандидат наук, доктор наук) 

 13. СІМЕЙНИЙ СТАН - неодружений/ не замужем, одружений/у шлюбі, розлучений/а, вдівець/вдова, мешкаю окремо згідно із законом.

 14. КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ - В анкеті МАЮТЬ бути вказані ПІБ, дата і місце народження чоловіка/дружини і усіх власних (неусиновлених) дітей. У анкету також мають бути включені усі неодружені/незаміжні діти, включаючи усиновлених/удочерених в законному порядку, пасинків і падчерок заявника, яким не виконався 21 рік, навіть якщо Ви більше не перебуваєте в законному шлюбі з батьком дитини, і якщо дитина нині не мешкає з Вами і/або не іммігруватиме з Вами. Зверніть увагу на те, що діти, які перебувають в шлюбі,, і діти, яким вже виповнився 21 рік і більше, не підпадають під критерії відбору для візи DV. Проте законодавство США в певних обставинах захищає право на імміграцію дітей старше за 21 рік. Якщо DV анкета була подана до того, як вашій дитині, що не перебуває в шлюбі, виповнився 21 рік, але на момент видачі візи він/вона буде старша за 21 рік, то така дитина може бути захищена (а) Актом про Захист дітей (CSPA). У останньому випадку вік дитини для імміграційних цілей вважатиметься менше 21 року, і процес схвалення візи буде таким же, як для дітей, що не досягли 21-річного віку. Подружжя і дітей, що мають статус постійного жителя або громадянство США, включати в DV анкету не треба, оскільки вони не можуть брати участь в DV програмі. У разі, якщо повний список усіх дітей не буде представлений, головний заявник виявиться дискваліфікованим і усім членам сім'ї буде відмовлено у видачі віз під час імміграційної співбесіди.

 15. ІНФОРМАЦІЯ Про ДРУЖИНУ - ПІБ, дата народження, поли, місце народження, країна народження, фотографія. Відсутність відомостей про дружину приведе до дискваліфікації головного заявника і до відмови у видачі віз усім членам сім'ї під час імміграційної співбесіди в Посольстві. Ви повинні вказати в заяві свого чоловіка/чоловікові, навіть якщо ви плануєте розвестися до подання документів на візу. 

 16. ІНФОРМАЦІЯ Про ДІТЕЙ - ПІБ, дата народження, поли, місце народження, країна народження і фотографія (для усіх дітей, перелічених вище, в пункті 14.)

Анкета учасника лотереї Green Card DV - 2020

 

  • Нижче надані форми для заповнення анкети на одного учасника лотереї 
  • Вартість послуги нашої компанії по допомозі в заповненні і реєстрації однієї анкети на сайті Госдепортамента США для програми 2020 Diversity Visa складає  300 гривен
  • Якщо Ви упевнені у своїх знаннях, то можете заповнити і зареєструватися на сайті Госдепортамента США для програми 2020 Diversity Visaсамостоятельно.  * Хочемо попередити що будь-яка неточність у внесенні даних може привести до дискваліфікації

Як ми працюємо

 

1 Ви уважно і відповідно до правил заповнюєте анкету учасника і посилаєте її нам. Якщо виникають питання в процесі заповнення, Ви можете подзвонити нам до 22 00 щодня і оператор допоможе Вам в режимі онлайн
2 Отримавши Ваші дані ми того ж дня заповнюємо і реєструємо Вашу анкету на сайті Госдепортамента США для програми 2020 Diversity Visa і висилаємо вам на е-маїл або viber скріншоти підтвердження реєстрації вашої анкети. За бажання ви можете запросити послугу "онлайн - заповнення"(коштує 450 гривень). При замовленні цієї послуги, заповнення вашої анкети відбувається в режимі онлайн, вам на пошту або viber спрямовуються скріншоти процесу заповнення. Після того, як ви переконалися в коректності занесених даних, ми реєструємо анкету, і присилаємо вам скріншот підтвердження реєстрації вашій анкеты
3 Ми не беремо ніякої передоплати і допомагаємо на "чесному слові" Отримавши скріншот з підтвердженням реєстрації вашої анкети ви можете сплатити наші послуги на вислані вам реквізити. Перевірити результат ви можете самостіїно починаючи з полудня (по Грінвічу) на 3 травня 2019 року по посиланню 
 
 
Приступіть до заповнення анкети учасника
 
Ім'я *:
Прізвище *:
По батькові*:
Додайте фотографію *:
Дата народження *:
Стать *:
Місто народження *:
Країна народження *:
Поштова адреса *:
Країна проживання на сьогодні*:
Освіта*:
Телефон *:
E-mail *:
Сімейний стан *:
Кількість дітей *:

Внесіть дані Вашого чоловіка /дружини
 
Ім'я чоловіка / дружини *:
Прізвище чоловіка / дружини*:
По батькові чоловіка / дружини *:
Додайте фотографію чоловіка / дружини*:
Дата народження чоловіка / дружини *:
Стать чоловіка / дружини *:
Місто народження чоловіка / дружини *:
Країна народження чоловіка / дружини *:
Ваш E-mail *:

Внесіть дані Вашої дитини
*Для корректного внесения данных о ребенке ознакомьтесь внимательно с п. 14 "Правил заполнения"
*Если у Вас 2 и больше детей то заполните эту форму на каждого ребенка.
 
Ім'я дитини *:
Прізвище дитини *:
По батькові дитини *:
Додайте фотографію дитини *:
Дата народження дитини *:
Стать дитини *:
Ваш E-mail *:
Місто народження дитини *:
Країна народження дитини *:

Компания в Украине
ТОВ "Відкрита Америка"
Украина 65003, Одесская область, Одесса, ул. Черноморского казачества ,117
+48787870550- viber vidkrita.amerika@gmail.com
На карте
Компания в Америке
Law Office of Sergei Orel, LLC
2125 Center Avenue, Suite 310 Fort Lee, NJ 070241-201-491-1464 Fax: 1-201-604-6775 sorel@sergei-orel.com
На карте